» » Вчені розповіли про несподівану користь чаю
Усі новини

Вчені розповіли про несподівану користь чаю

Вчені розповіли про несподівану користь чаю

Не дарма довгожителі Азії так люблять чайні церемонії. І якщо ти звик починати свій ранок ні з чашки чаю, а - з кавою, то ось тобі вагомі аргументи на користь вживання зеленого чаю

Фахівці з Університету Західної Австралії, проаналізувавши дані наукового дослідження, прийшли до висновку, що щоденне вживання всього лише однієї чашки якісного зеленого чаю сприяє зниженню ризику серцево-судинних захворювань.

В експерименті, який тривав протягом 23 років, брали участь 53 тис. Осіб. Як відзначили аналітики, десь близько 12 тис. З добровольців мали проблеми з серцем. Порівнявши раціони харчування учасників експерименту, фахівці прийшли до висновку, що продукти, які містять близько 500 мг флавоноїдів є прекрасним захисним засобом від інсульту, ішемічної хвороби , А також захворювань периферичних артерій.

Флавоноїди - це найсильніші антиоксиданти. Передбачається, що деякі з них більш активно, ніж вітаміни С і Е, знищують дію вільних радикалів в організмі . Також флавоноїди борються із запаленням, стимулюють імунітет, зміцнюють кровоносні судини і підсилюють кровообіг.

Харчові флавоноїди містяться в таких продуктах рослинного походження: цедра цитрусових, цибуля, зелений чай, чорниця, червоне вино, обліпиха, чорний шоколад (70% какао і вище).

В одній чашці чаю або жменьці ягід чорниці міститься необхідна кількість флавоноїдів для терапевтичного ефекту.

Також вчені заявляють про те, що при вживанні цих корисних продуктів, необхідно відмовитися від спиртного і куріння. Справа в тому, що в поєднанні з алкоголем і нікотином, флавоноїди не принесуть користі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю