» » Чим небезпечні пізні прийоми їжі?
Усі новини

Чим небезпечні пізні прийоми їжі?

Чим небезпечні пізні прийоми їжі?

Зізнайся, чи часто ти вечеряєш після 8-10 вечора? Виявляється, ця звичка може дорого тобі коштувати. Дізнайся, чим такий небезпечний пізню вечерю Вчені Американської Асоціації кардіологів прийшли до висновку, що пізні вечері мають негативний вплив на серцево-судинну систему, порушують біологічний ритм людини, а також підвищують рівень цукру в крові.

Фахівцями були вивчено взаємозв'язок між такими хворобами як: діабет, ожиріння, гіпертонічна хвороба і часом прийому їжі. У науковому експерименті взяли участь 12 тисяч латиноамериканців різного віку (від 18 до 75 років). На період експерименту документально було зафіксоване стан здоров'я і час прийому їжі протягом 2 днів.

Аналітики з'ясували, що у респондентів, які половину їжі вживали в вечірній час (після 18 годин), показники рівня цукру в крові були вищими, ніж у тих людей, які харчувалися до 18:00.

Також у них було набагато вище артеріальний тиск.

Висновок - ті люди, які вважають за краще щільно поїсти перед сном, на 19% схильні до розвитку преддиабета і на 23% до гіпертонії.

Медики попереджають, що прийом їжі повинен здійснюватися до 18 годин. В іншому випадку у людей можуть бути серйозні проблеми зі здоров'ям.

Зізнайся, чи часто ти вечеряєш після 8-10 вечора?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю