» » Прогулянки на природі покращують психічне здоров'я
Усі новини

Прогулянки на природі покращують психічне здоров'я

Прогулянки на природі покращують психічне здоров'я

Не тільки вітаміни і спорт допомагають зміцнити здоров'я. Природа і свіже повітря не менше дієві засоби, щоб відчувати себе добре Представники науки з Іспанії вважають, що люди, які часто гуляють на природі, менше стикаються з психологічними проблемами в порівнянні з іншими.

Позитивний ефект буде спостерігатися, навіть якщо ходити на роботу і з роботи через парк.

Для отримання інформації був проведений експеримент за участю 3600 добровольців з Європи. Вони заповнювали анкети, за допомогою яких вчені визначали їх психічний стан.

Виявилося, що у учасників, які щодня ходили з роботи і на роботу через парк, були хороші результати в анкетах. Позитивні результати анкетування були відзначені і у тих людей, які проїжджали через парк на велосипеді.

Експерти вважають, що позитивний ефект для психіки надають природна краса - водойми, ландшафт, пахучі дерева.

Нагадаємо, раніше було проведено дослідження, яке довело, що жителям міста корисно для здоров'я гуляти на свіжому повітрі в парку, а не серед міських вулиць. Особливо корисна скандинавська ходьба, яка вже і в нашій країні стала дуже популярною серед фізично-активних людей. Такий вид ходьби допомагає зміцнити серцево-судинну систему .

Якщо немає часу регулярно бувати на природі за містом, слід якомога частіше підбирати піші маршрути через парки, в обідню перерву виходити з офісу на прогулянку. Тоді і позитивні зміни не змусять себе довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю