» » Чому багато водіїв люблять співати за кермом?
Усі новини

Чому багато водіїв люблять співати за кермом?

Чому багато водіїв люблять співати за кермом?

Виявилося, що у водіїв під час співу за кермом поліпшується самопочуття і здоров'я Багатьом водіям, а особливо новачкам, нерідко хочеться за кермом співати або вести приємні бесіди. Вчені з'ясували, що бажання співати може виникати підсвідомо, з метою отримати користь для психічного і фізіологічного здоров'я.

Представники науки в області психології зробили висновок, що у водіїв під час співу за кермом поліпшується самопочуття і здоров'я . Прослуховування музики сприяє підвищення антитіл в організмі, а значить, стан імунітету поліпшується.

Також співати в машині корисно для психіки . Вчені вважають, що таким способом можна поліпшити стан після депресії та стресу. Якщо співати разом з пасажиром, то відбудеться поліпшення соціального зв'язку. Прислухаючись до мелодії, люди відволікаються від неприємних думок і переключаються на позитив.

Під час співу в авто підвищується кількість гормону радості, як при обіймах з коханою людиною . На думку психолога, приємна музика сприяє виробленню окситоцину. Його ще називають гормоном любові. Даний хімічний компонент викликає почуття розслаблення і умиротворення. Також відбувається вироблення серотоніну, який знижує відчуття тривожності.


Як відомо, глибокі вдихи сприяють зняттю стресу. Під час співу вони стають глибшими порівняно зі звичайним діалогом, в результаті чого зменшується емоційне напруження через стрес.

Спів за кермом не тільки покращує психологічний і фізіологічний здоров'я, але і допомагає не заснути водію під час тривалої поїздки і приємно провести час. Однак не треба втрачати концентрацію під час співу за кермом, і обов'язково дотримуватися правил дорожнього руху.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю