» » Експерти: кава знижує ймовірність розвитку слабоумства
Усі новини

Експерти: кава знижує ймовірність розвитку слабоумства

Експерти: кава знижує ймовірність розвитку слабоумства

Нещодавно було проведено дослідження, яке довело користь кави для захисту від двох небезпечних захворювань, погіршують інтелектуальні здібності У науковому середовищі кави - суперечливий напій. Одні вчені стверджують про його користь, а інші - про шкідливий вплив.

Нещодавно було проведено ще одне дослідження, яке довело користь кави для захисту від двох небезпечних захворювань, погіршують інтелектуальні здібності.

Представники науки з Канади вважають, що кави зменшує ризик розвитку старечого недоумства (деменції).

Під час обсмажування зерен утворюються особливі компоненти, що знижують ризик появи таких небезпечних хвороб, як Паркінсона і Альцгеймера.

Для отримання інформації експерти вивчили кави різного ступеня обсмаження: легкої і сильною з кофеїном, а також без нього.

З'ясувалося, що кава сильної (або ж темної) обсмаження як з кофеїном, так і без нього сприяв зниженню ризику погіршення інтелектуальних здібностей.

Таким способом було встановлено, що сприятливий вплив надає не кофеїн, а інші компоненти, які утворюються в процесі обсмажування зерен. Такими цілющими компонентами виявилися антиоксиданти феніліндани . Вони не дають утворюватися бляшкам, що сприяють розвитку деменції.

Нагадаємо, раніше експерти з'ясували, що гарячу каву корисніше, ніж холодний напій.

Це вже не перше дослідження, яке доводить позитивний вплив кави на організм.

Головне не забувати, що пити його потрібно в помірній кількості, і тоді він буде корисним для здоров'я.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю