» » Скільки потрібно часу організму, щоб відновитися після відмови від сигарет
Усі новини

Скільки потрібно часу організму, щоб відновитися після відмови від сигарет

Скільки потрібно часу організму, щоб відновитися після відмови від сигарет

Американські представники науки вважають, що для повного відновлення організму колишніх курців може знадобитися до 15 років

Кинути палити - це ще півдорозі до відновлення здоров'я. Організму потрібно час, щоб відновитися, і процес цей тривалий, навіть якщо не буде рецидивів.

Дослідники розповіли, скільки потрібно часу організму, щоб відновитися після відмови людини від сигарет.

Американські представники науки вважають, що для повного відновлення організму колишніх курців може знадобитися до 15 років . Стільки часу необхідно, щоб знизився ризик розвитку хвороб серця і судин.

Раніше дослідження показували, що людям потрібно для відновлення кілька років. Однак не були взяті до уваги рецидиви і детальна історія куріння.

У новому експерименті вчені «додали відсутні пазли». Для участі в дослідженні було запрошено близько 8700 людей, за якими велося спостереження 27 років. Також експерти порівнювали ймовірність появи ризику проблем з серцем і судинами у курців, у тих, хто кинув палити, і у людей, які не курили.

Виявилося, що 70% випадків хвороб судин і серця були зафіксовані у тих людей, які курять або кинули. Ця категорія добровольців викурювала пачку сигарет в день не менше 20 років.

У колишніх курців через 5 років після утримання від сигарет ризик серцево-судинних проблем зменшився на 30% в порівнянні з курцями.

Щоб організм і здоров'я стали такими, як до куріння, людям треба було до 15 років.

Проведене дослідження в черговий раз довело шкоду від сигарет.

Також стало ясно, як багато часу потрібно організму, щоб повернутися в нормальний стан після впливу сигаретних компонентів.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю