» » Звичка заправляти ліжко відразу ж після сну небезпечна для здоров'я
Усі новини

Звичка заправляти ліжко відразу ж після сну небезпечна для здоров'я

Звичка заправляти ліжко відразу ж після сну небезпечна для здоров'я

Нещодавно експерти зробили висновок, що порадує всіх, хто не поспішає заправляти ліжко Частина людей вважає за краще застеляти ліжко відразу ж після підйому, а частина - не поспішає приводити її в порядок, що нерідко викликає обурення серед інших членів сім'ї.

Британські представники науки в області медицини вважають, що заправляти своє ліжко відразу після підйому шкідливо для здоров'я. На думку експертів, ліжко повинна провітритися.

Сплячі люди в своїх ліжках створюють хорошу середу для проживання і розмноження патогенів, зокрема кліщів.

Відразу ж після сну в ліжку досить тепло і трохи волого, особливо, якщо людина сильно потіє (під час хвороби, жарким літом, в опалювальний сезон). Шкідливі мікроорганізми , Які відчувають себе добре в таких умовах, можуть стати причиною появи алергічних реакцій, бронхіальної астми, висипу на шкірі . Також зростає ризик появи інфекційних захворювань очей.

Щоб ліжко не була розсадником бактерій, потрібно незабаром після пробудження зняти з неї ковдру і добре провітрити спальню не менше десяти - п'ятнадцяти хвилин.

Також потрібно міняти білизну щотижня і періодично пилососити м'яку оббивку ліжка . Ковдра, покривало і подушки слід прати як мінімум кілька разів на рік.

У ліжку люди виявляються уразливими до патогенних мікроорганізмів, які люблять вологу і тепло. Щоб не завдати здоров'ю шкоду, ліжко потрібно регулярно провітрювати і дотримуватися заходів гігієни, які рекомендують британські лікарі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю