» » Для чого організму потрібна розтяжка?
Усі новини

Для чого організму потрібна розтяжка?

Для чого організму потрібна розтяжка?

Дослідники давно довели користь регулярної фізичної активності для здоров'я людей. У продовження цього напрямку вчені з'ясували, як вправи, спрямовані на розтяжку, впливають на організм Розтяжка потрібна не тільки спортсменам для розігріву м'язів перед тренуванням. Вона необхідна всім, хто хоче підтримувати себе в хорошій фізичній формі і принести користь своєму здоров'ю.

Особливо розтяжка корисна тим, хто проводить робочий день, сидячи за комп'ютером. Сидячий спосіб життя м'язи втрачають еластичність, і погіршується їх загальний стан.

Щоб розробити м'язи за допомогою розтяжок і повернути їх в хороший стан, потрібно не один тиждень, але результат буде цього коштувати.

Крім того, вчені вважають, що розтяжка сприяє нормалізації кількості глюкози в крові , А значить, ризик розвитку цукрового діабету знижується. Також розтяжка сприяє зняттю стресів і напруги.

Для отримання відомостей було проведено дослідження за участю добровольців. Учасники пили солодкі напої, після чого робили розтяжку. Виявилося, що після такої фізичної активності рівень глюкози в крові знижувався.

На думку експертів, не всі м'язи тіла потребують посиленої розтяжці . Потрібно знати пріоритетні зони. До них відносяться тазостегнові м'язи і гомілки . Розтяжка перерахованих м'язів покращує кровообіг і підвищує енергійність.

Якщо немає часу регулярно відвідувати спортзал, не забувай робити вправи на розтяжку, і позитивний для здоров'я результат не змусить себе довго чекати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю