» » Названа несподівана користь видалення апендикса
Усі новини

Названа несподівана користь видалення апендикса

Названа несподівана користь видалення апендикса

Медики з різних країн зробили висновок, що видалення апендикса знижує ймовірність появи важкого захворювання Незважаючи на прогрес медицини і науки, ряд захворювань до цих пір практично неможливо не тільки запобігти, але й вилікувати.

Нещодавно вчені знайшли взаємозв'язок між апендиксом і небезпечним дегенеративним розладом.

Представники науки з різних країн зробили висновок, що видалення апендикса знижує ймовірність появи хвороби Паркінсона (Захворювання нервової системи, при якому поступово руйнуються нейрони, що виробляють один з найважливіших нейромедіаторів - дофамін).

Для отримання відомостей експерти проаналізували інформацію про захворюваність центральної нервової системи серед 16 млн. Європейців.

Апендикс (відросток сліпої кишки) містить в своєму складі альфа-синуклеїн. Активне функціонування даного білка може стати причиною появи захворювання.

Виявилося, що видалення апендикса знижує ризик розвитку хвороби Паркінсона майже на 20 відсотків. Також було зафіксовано уповільнення настання хвороби на 35 року.

Особливо позитивний ефект був помічений у жителів, які живуть за містом. Це означає, що сприятливий результат також становлять фактори зовнішнього середовища. Крім того, було відзначено, що пестициди сприяють появі неврологічних патологій.

Подальші дослідження в цьому напрямку вчені планують продовжувати.

Лише в США проживає 1 млн. Чоловік із захворюванням Паркінсона. Щорічно на боротьбу з хворобою уряд витрачає мільйони доларів, і прогноз, поки що, невтішний.

Проведений експеримент дав можливість знизити ризик небезпечної хвороби. Адже, як відомо, краще її наступ запобігти, що потім боротися з наслідками.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю