» » Надлишкові кілограми роблять людину дурним
Усі новини

Надлишкові кілограми роблять людину дурним

Надлишкові кілограми роблять людину дурним

Зайва вага ще нікому не пішов на користь. Більш того, вчені регулярно отримують нову інформацію про погані наслідки ожиріння Нещодавно було проведено ще одне дослідження, в ході якого експерти знайшли зв'язок між зайвою вагою і інтелектом.

Представники науки з Прінстонського університету зробили висновок, що зайві кілограми погано позначаються на інтелектуальних здібностях і підвищують ймовірність розвитку старечого недоумства.

У головному мозку є клітини, які називаються мікроглії. Вони регулюють імунну систему, захищають від інфекцій і молекулярно-клітинних відходів.

У людей з ожирінням мікроглії утискають виступи на мембранах клітинах, які формують зв'язок між нейронами. В результаті зв'язок між нейронами погіршується, і мозок втрачає когнітивні функції - погіршується пам'ять, здатність засвоювати інформацію, з'являється неуважність.

Щоб уникнути перерахованих вище проблем, слід стежити за своєю вагою і не допускати ожиріння. Адже набагато легше запобігти появі зайвих кілограмів, ніж потім з ними боротися, піддаючи нейрони ризику і погіршуючи свій інтелект.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю