» » Люди із зайвою вагою частіше хворіють на це захворювання
Усі новини

Люди із зайвою вагою частіше хворіють на це захворювання

Люди із зайвою вагою частіше хворіють на це захворювання

Зайва вага ще нікому не приносив користь, хіба що сумоїсти для змагань і шоу. Нещодавно завершилося ще одне дослідження, в ході якого було встановлено, що існує зв'язок між зайвою вагою і грипом Завдяки дослідженням учених стало відомо, що зайві кілограми погано впливають на серце і судини. Також відомо, що ожиріння підвищує ризик виникнення онкології, інфаркту та цукрового діабету. А ще люди із зайвою вагою більше схильні до вірусних захворювань.

Представники науки з США зробили висновок, що люди із зайвою вагою хворіють довше , Ніж худі, а також повні люди більш заразні для оточуючих , Коли вони хворіють на грип. У людей з нормальною вагою такої тенденції не спостерігається.

Для отримання інформації було вивчено 1800 медичних історій здоров'я людей, які хворіли на грип 3 сезону. Виявилося, що в організмах людей із зайвою вагою вірус живе на 42% довше в порівнянні з тими, хто не страждає від ожиріння.

Крім того, вчені виявили, що повні люди більше заразні для оточуючих. Хворіють вони довше худих людей.

Така тенденція пояснюється тим, що зайву вагу пригнічує імунітет і провокує появу запальних процесів. Тому в організмах повних людей вірус живе довше.

Це вже не перше дослідження, яке доводить погані наслідки ожиріння. Потрібно пам'ятати, що набір зайвих кілограмів завжди легше запобігти, ніж потім боротися з ожирінням і відновлювати зіпсоване зайвою вагою здоров'я.

Здоровий раціон і фізична активність - це доступні кожному кошти для підтримки нормальної ваги і здоров'я.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю