» » Стало відомо про нескладному способі скинути вагу
Усі новини

Стало відомо про нескладному способі скинути вагу

Стало відомо про нескладному способі скинути вагу

Зайва вага - не тільки зовнішній недолік. Ця проблема набагато серйозніша, ніж здається на перший погляд. Ожиріння дає велике навантаження на серце і судини. Також воно може стати причиною ряду захворювань Нещодавно експерти зробили висновок, що в боротьбі із зайвою вагою допомагають певні продукти харчування.

Представники науки з Колумбії з'ясували, як зменшити бажання людей їсти жирну їжу, щоб позбавитися від зайвої ваги.

На думку вчених, для досягнення бажаного ефекту достатньо додати в раціон 2 продукту.

Допомагає схуднути пряна їжа. Для доказів експерти провели дослідження, в ході якого давали учасникам страви, рясно приправлені перцем , А також чай з додаванням імбиру .

Виявилося, що у добровольців, які їли гостру їжу, знизилося потяг до солодощів, а також до солоних і жирних страв. Учасники, які пили чай з імбиром, швидше ставали ситими і з'їдали менше калорій.

Такий ефект полягає в тому, що в перерахованих вище продуктах є чимало активних і корисних компонентів (імперінгол і капсаїцин). Якщо їх вживати у великих дозах, може виникнути жар. В результаті посилиться кровообіг і відділення поту. Тому покращиться обмін речовин і піде жир.

Крім того, імбир сприятливо впливає на організм чоловіків. Його вживання сприяє продукуванню тестостерону.

Але протипоказання у імбиру теж є. Його не можна вживати тим, у кого виразка, гастрит або є камені в жовчному міхурі. Також продукт погіршує згортання крові. Його не можна вживати з препаратами аналогічної дії.

Проведене дослідження не тільки допоможе людям в боротьбі із зайвою вагою, але і знизить ризик виникнення небезпечних захворювань, пов'язаних з ожирінням.

Однак не потрібно забувати, що для досягнення бажаного ефекту важлива регулярність вживання даних продуктів, а також необхідно вести активний спосіб життя.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю