» » До появи сивини веде активність імунної системи
Усі новини

До появи сивини веде активність імунної системи

До появи сивини веде активність імунної системи

Поява сивини може бути реакцією імунної системи на різні віруси або бактерії. Що свідчить про добре працюють захисних системах організму Як відомо, багато людей помічають у себе перші сиве волосся після перенесення серйозних хвороб або затяжних стресів. Американські фахівці пояснили, що саме провокує сивину в таких випадках.

Науковці з США провели ряд експериментів за участю лабораторних гризунів, в результаті яких їм вдалося виявити взаємозв'язок між пігментацією волосся і імунною відповіддю. За словами фахівців, коли відбувається зіткнення організму з різними вірусами або бактеріями, запускається активізація вродженого імунітету . Як тільки патогенні мікроорганізми вторгаються до клітин, ті запускають активну вироблення інтерферонів. Це особливі білки, що підвищують рівень експресії генів, що підсилюють захист організму і стимулюють імунні клітини. Крім того, вони перешкоджають розмноженню вірусів.

Так, в результаті досліджень експерти простежили чітку взаємозв'язок між вродженим імунітетом, MITF і сивиною . Відомо, що транскрипційні фактор під назвою MITF є ключовою ланкою в регулюванні великої кількості функцій меланоцитів (клітин, які виробляють пігмент меланін). Нові дослідження показали, що MITF також здатний стримувати інтерфероновий відповідь. І в разі, якщо MITF переставав контролювати інтерфероновий відповідь в стовбурових клітинах меланоцитів, лабораторні миші тут же знаходили сиве волосся. Плюс до всього, у гризунів, що мають схильність до ранньої сивині, кількість побілілих волосків зростала, якщо вчені штучно активували вроджений імунітет.

Тому поява сивини може бути реакцією імунної системи на різні віруси або бактерії. Що свідчить про добре працюють захисних системах організму.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю