» » Вчені винайшли безпечні протизаплідні таблетки для чоловіків
Усі новини

Вчені винайшли безпечні протизаплідні таблетки для чоловіків

Вчені винайшли безпечні протизаплідні таблетки для чоловіків

Як стверджують експерти з університету Вашингтона, нові таблетки знижують рівень гормону тестостерону в крові, але при цьому у випробовуваних не було жодної скарги на проблеми з ерекцією або будь-які інші симптоми Американські науковці нарешті винайшли чоловічі оральні контрацептиви, які не провокують проблеми з ерекцією. Перші клінічні випробування нового препарату пройшли успішно, і це стало самим справжнім проривом в розробці протизаплідних таблеток для представників сильної статі.

Як стверджують експерти з університету Вашингтона, нові таблетки знижують рівень гормону тестостерону в крові , Але при цьому у випробовуваних не було жодної скарги на проблеми з ерекцією або будь-які інші симптоми, які мають прямий зв'язок з дефіцитом або надлишком даного гормону.

Експерти протягом декількох років намагаються створити протизаплідні засоби, в основу яких входять два чоловічих гормону - тестостерон і прогестерон . Механізм роботи препарату полягає в наступному: діюча речовина пригнічує зародки статевих клітин, що знаходяться в сім'яниках, ті припиняють цикл розмноження, завдяки чому дорослі сперматозоїди поступово зникають.

Але не обійшлося і без побічних ефектів. Так, єдиним недоліком нового препарату визнаний зайву вагу - все випробовувані неминуче харчувалися.

Нагадаємо, найперші оральні контрацептиви для жінок були винайдені на Заході в 1950-х, а їх сучасні аналоги можуть похвалитися практично 100-відсотковою ефективністю. А ось препарати аналогічної дії для представників сильної статі вчені не могли створити по сьогоднішній день. Все, що було винайдено, або не забезпечувало гарантований результат, або провокувало ряд побічних ефектів. Плюс до всього, більшість вже існуючих таблеток викликають еректильну дисфункцію і серйозні психічні порушення.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю