» » Вчені визначили, в чому криється небезпека постільної білизни
Усі новини

Вчені визначили, в чому криється небезпека постільної білизни

Вчені визначили, в чому криється небезпека постільної білизни

Постільні клопи, які живуть в постільній білизні, виділяють гістамін - речовина, яка здатна викликати серйозні алергічні захворювання у людини Американські фахівці з університету гігієни штату Північна Кароліна прийшли до висновку, що постільні клопи, які живуть в постільній білизні, виділяють гістамін - е то білок, який здатний стимулювати імунну систему і тим самим викликати серйозні алергічні захворювання у людини.

Вчені обстежили житлові приміщення в місті Ролі. Жителі квартир цих будинків довгий час піддавалися нашестю небезпечних комах. Була зібрана і вивчена пил, яка містила відходи життєдіяльності клопів. Потім фахівці порівняли її з пробами з інших житлових будинків. Було встановлено, що кількість гістаміну в заражених постільними паразитами квартирах в 20 разів перевищував норму. Навіть після ретельної термообробки кількість цієї небезпечної речовини не знизилася.

На думку вчених, гістамін, який виробляють комахи, є сигналом залучення родичів. У той же час є дані, що частина алергенної речовини є побічним продуктом метаболізму постільних клопів, які п'ють кров людини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю