» » В організмі людини може бути джерело вічної молодості
Усі новини

В організмі людини може бути джерело вічної молодості

В організмі людини може бути джерело вічної молодості

Фахівці заявили, що у людей присутні системи, в яких закодована фактична вічна молодість Американські фахівці вирішили з'ясувати, чи здатний живий організм залишатися вічно молодим. Для цього вони провели дослідження біологічного механізму, завдяки якому стовбурові клітини репродуктивних органів зберігають молодість за допомогою нескінченного розподілу.

Науковці з Університету Мічигану зуміли відкрити джерело вічної молодості в організмі плодових мушок, але у них немає ні найменшого сумніву в тому, що подібний механізм повинен бути присутнім і в організмі людини.

"Нам точно відомо, що У людей присутні такі ж системи, в яких закодована фактична вічна молодість . Все, що нам потрібно - знайти їх і активувати: так ми зможемо повністю перемогти проблему неминучого старіння і відкрити перед людством нові можливості" , - розповідають автори дослідження.

До слова, якщо говорити про джерело вічної молодості, який був знайдений американськими фахівцями у плодових мушок, механізм його дії наступний: як тільки комахою виповнюється 10 днів, стовбурові клітини в їх організмі тут же самообновляющиеся.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю