» » День закоханих скасовується: експерти назвали три головні переваги самотності
Усі новини

День закоханих скасовується: експерти назвали три головні переваги самотності

День закоханих скасовується: експерти назвали три головні переваги самотності

За словами вчених, самотність має низку незаперечних переваг, а тому тим, хто не обзавівся парою до Дня Валентина, не варто переживати з цього приводу За словами вчених, самотність має низку незаперечних переваг, а тому тим, хто не обзавівся парою до Дня Валентина, не варто переживати з цього приводу.

Виявляється, люди у відносинах набагато частіше позбавляються взаємодії з соціумом , А це може негативно позначитися на їх психічне здоров'я.

Також науковці прийшли до висновку, що чоловіки і жінки без пари приділяють більше уваги своєму здоров'ю, частіше практикують заняття спортом і можуть похвалитися більш низьким індексом маси тіла , Чого не можна сказати про респондентів, які обзавелися сім'єю. До слова, весілля далеко не завжди провокує набір зайвої ваги, але статистика все ж не радує: сімейне життя позначається на фігурі не кращим чином.

І третя перевага - час для самореалізації . Якщо вірити дослідженням, у вільних людей його істотно більше, ніж у тих, хто має другу половину. Як результат - одинаки домагаються більш високих доходів і якості життя в цілому.

Але не все так добре, як здається на перший погляд. Так, психологи прийшли до висновку, що самотність і соціальна ізоляція іноді завдають людині навіть більше шкоди, ніж куріння або надлишкова маса тіла. Наприклад, самотні люди частіше страждають підвищеним артеріальним тиском і сильніше ризикують зіткнутися з інсультом, серцево-судинними захворюваннями, деменцією і депресією. Крім того, одиночки рідше виживають при раку грудей. Як показали дослідження, самотність в два рази збільшує ризик передчасної смерті - його можна порівняти з наслідками від куріння 15 сигарет в день.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю