» » Експерти: парне молоко може бути небезпечно для здоров'я
Усі новини

Експерти: парне молоко може бути небезпечно для здоров'я

Експерти: парне молоко може бути небезпечно для здоров'я

Вживання "сирого" молока, яке пройшло пастеризацію, збільшує ймовірність попадання бактерії в організм в 150 разів Експерти з американського центру з контролю захворювань з'ясували, що парне молоко збільшує ймовірність появи і розвитку патогенних мікроорганізмів, стійких до антибіотиків.

В поле зору вчених потрапила бактерія Campylobacter. Вона вражає систему травлення, викликає розлад шлунка, лихоманку, нудоту і блювоту.

У штаті Колорадо (США) в 2016 році в лікарні потрапило 12 людей, у яких була виявлена ​​бактерія Campylobacter. Якщо порівнювати з 1993 роком, то кількість осіб, що захворіли в 4 рази збільшилася.

Така тенденція обумовлена ​​тим, що в Колорадо великий попит на парне молоко в порівнянні з іншими штатами. Хоча уряд заборонив його продаж, воно продовжує час від часу з'являтися в супермаркетах.

Експерти з'ясували, що вживання молока, яке не минуло пастеризацію, збільшує ймовірність попадання бактерії в організм в 150 разів . Серед усіх типів Campylobacter, особливу небезпеку становить Campylobacter jejun. З'явився на її тлі кампилобактериоз важко піддається лікуванню, тому що мікроорганізм стійкий до багатьох антибіотиків, зокрема до тетрацикліну, а також ципрофлоксацину.

Експерти рекомендують не пити парне "сире" молоко , А якщо після його вживання з'явилися підозрілі симптоми або погане самопочуття, відразу ж звертатися за медичною допомогою.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю