» » Вчені не радять поспішати виходити на пенсію
Усі новини

Вчені не радять поспішати виходити на пенсію

Вчені не радять поспішати виходити на пенсію

Фахівці встановили, що як тільки людина йде з роботи, у нього прискорюється процес втрати всіляких когнітивних функцій Англійські фахівці в результаті дослідження прийшли до висновку, що з виходом на пенсію у людини з'являються проблеми з вербальної пам'яттю. Ця пам'ять відповідає за здатність запам'ятовувати текстову інформацію.

В експерименті, який тривав протягом 30 років, взяло участь близько 3 тис.осіб у віці від 45 до 67 років. В результаті фахівці встановили, що як тільки людина йде з роботи, у нього прискорюється процес втрати всіляких когнітивних функцій. При цьому погіршення вербальної пам'яті у непрацюючих людей похилого віку відбувається на 38% швидше, ніж у працюючих.

Вчені прийшли до наступного висновку: щоб уникнути ризику появи і розвитку деменції (Зниження пізнавальної діяльності, яке супроводжується втратою в тій чи іншій мірі раніше набутих знань і практичних навичок і утрудненням засвоєння нових), людям похилого віку обов'язково потрібно займатися будь-яким інтелектуальною працею.

Дане відкриття на сьогоднішній день дуже актуально. Справа в тому, що зі збільшенням середньої тривалості життя в розвинених країнах Європи, зростає і кількість людей, які страждають від деменції. За офіційними джерелами, ця невиліковна хвороба на даний момент є основною причиною смертності в Уельсі і Британії. Вона вражає в основному пенсіонерів, але не є відповідним станом старіння. Найпоширенішою формою деменції є хвороба Альцгеймера. Від цього невиліковного недугу в світі страждають близько 50 млн чоловік. Причому їх кількість щороку зростає.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю