» » Ожирінням можна заразитися
Усі новини

Ожирінням можна заразитися

Ожирінням можна заразитися

Людина, близьке коло спілкування якого складається з людей з надмірною масою тіла, рано чи пізно також ризикує зіткнутися з набором зайвої ваги Медичні працівники з США виявили, що ожиріння має ряд ознак інфекційної хвороби. Так, людина, близьке коло спілкування якого складається з людей з надмірною масою тіла, рано чи пізно також ризикує зіткнутися з набором зайвої ваги.

Експерти з Університету Південної Каліфорнії проаналізували дані, які були отримані в рамках проекту M-TEENS. Останній проводився з метою детально вивчити вплив харчування і соціального оточення на стан здоров'я і масу тіла підлітків. Учасниками дослідження стали 1111 дітей, що жили з батьками, які служать на військових базах США.

Як з'ясувалося в результаті, кількість дітей з ожирінням істотно різнилася від округу до округу. Наприклад, в штаті Колорадо вчені виявили 21% підлітків із зайвою вагою, тоді як в Луїзіані - цілих 38%. В цілому, вимірявши показники індексу маси тіла, учені діагностували ожиріння у 1/4 підлітків і 3/4 дорослих. З огляду на вік, рівень доходу і навіть військове звання, експерти прийшли до висновку, що члени сімей набагато частіше набирали зайву вагу, якщо їх оточення теж страждала від ожиріння.

За словами фахівців, цілком можливо, що виною всьому - доступ до закладів швидкого харчування , Які розташовуються дуже близько до баз. Але при цьому медичні працівники впевнені, що основним фактором все ж потрібно вважати взаємовідносини між людьми, які надають сильний вплив на формування шкідливих звичок.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю