» » Вчені: жінки - головне джерело сімейних проблем
Усі новини

Вчені: жінки - головне джерело сімейних проблем

Вчені: жінки - головне джерело сімейних проблем

Чоловіки, як виявилося, провокують проблеми дуже рідко, чого не можна сказати про жінок - останнім властива сильна дратівливість Соціологи з Америки та Ізраїлю провели масштабне опитування, результати якого показали, що представниці прекрасної статі здатні привнести в життя своїх близьких і членів сім'ї набагато більшу кількість проблем, ніж чоловіки.

Учасниками соцопитування фахівців стали 1100 осіб чоловічої і жіночої статі, вік яких склав від 20 до 70 років. Всі добровольці детально відповіли на питання про 12 тис. Родинних та інших видів взаємин, далеко не останнє місце серед яких займало спільне проживання один з одним.

Проаналізувавши результати анкетування, соціологи дійшли висновку, що проблеми з родичами виникають у 15% опитаних. Чоловіки, як виявилося, провокують проблеми дуже рідко, чого не можна сказати про жінок - останнім властива сильна дратівливість. Таким чином, саме жінки і літні батьки формують саму непросту і конфліктну категорію . Якщо ж говорити про друзів, яких ніяк не об'єднують родинні чи інші близькі відносини, проблеми в даному випадку виявляються лише в 7% випадків (рівно в два рази рідше).

Науковці наголошують на тому, що не можна давати однозначну оцінку результатам анкетування: отримані дані можуть говорити ще і про те, що жінки набагато сильніше залучені в соціальні зв'язки. Крім того, автори опитування зазначають, що проблемні ситуації найчастіше проявляються в тих відносинах, які людина з якоїсь причини не здатний обірвати в будь-який момент.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю