» » Експерти: солодке таїть в собі велику небезпеку для здоров'я
Усі новини

Експерти: солодке таїть в собі велику небезпеку для здоров'я

Експерти: солодке таїть в собі велику небезпеку для здоров'я

Наявність в раціоні солодощів у великій кількості може стати причиною погіршення кровопостачання в різних тканинах і органах людей. Через роки, така ситуація провокує збої в роботі кровообігу, що може спровокувати інфаркт і інсульт Представники науки з Данії стверджують, що наявність в раціоні солодощів у великій кількості (їжа, напої) може стати причиною погіршення кровопостачання в різних тканинах і органах людей. Через роки, така ситуація провокує збої в роботі кровообігу, чреваті інфарктами і інсультами.

Для отримання відомостей був проведений експеримент за участю 12 дорослих чоловіків. Добровольці вживали 225 грам цукру щодня. Також в процесі дослідження вони, сидячи на стільці, повинні були піднімати 1 ногу. При цьому експерти відстежували зміни в системі постачання кров'ю органів.

Отримані дані показали, що через 2 тижні в ноги стало подаватися організмом на 17% менше крові.

На думку експертів, також через солодкого кров недоотримують мозок і серце . Якщо нічого не робити, що ситуація тільки погіршуватиметься.

Якщо періодично пити солодкі напої в обсязі 05 л, то поганих наслідків для здоров'я не буде. Особливо, коли в раціоні достатньо фруктів, овочів і горіхів. Однак при перевищенні цієї норми, організм уже незабаром відчує шкоду від солодкого, який порівнюють з передчасним старінням. Таке порівняння пов'язано з тим, що виникають старечі захворювання.

Щоб привести організм в норму після завершення експерименту, добровольцям було потрібно 2 тижні.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю