» » Експерти розповіли, як чоловіки після прийняття спиртного сприймають жінок
Усі новини

Експерти розповіли, як чоловіки після прийняття спиртного сприймають жінок

Експерти розповіли, як чоловіки після прийняття спиртного сприймають жінок

Американські вчені встановили, що після прийняття спиртного чоловіки дивляться на жінок, як на сексуальний об'єкт Представники науки з США встановили, що після прийняття спиртного чоловіки дивляться на жінок, як на сексуальний об'єкт.

Для отримання відомостей був проведений експеримент, в якому брало участь півсотні чоловіків віком 20 - 30 років. Учасники вживали спиртне, а після цього оцінювали фотознімки жінок, на яких вони були в красивих і ошатних сукнях.

За допомогою спеціального обладнання вчені відстежували, куди найбільше задивлялися чоловіки і як довго вони зупиняли свій погляд на певних зонах.

Виявилося, що трохи випили чоловіки найбільше задивлялися на бюст і талію дам , Яких вони вважали привабливими і при цьому не дуже в собі впевненими.

У тверезому стані чоловіки більше розглядали риси обличчя милих, а також самостійних, за їх припущенням, представниць прекрасної статі.

Чоловіків після прийняття спиртного впевнені в собі жінки особливо не цікавили.

Як повідомив глава дослідження Абігайль Ример: «Нестримані погляди на слабку стать ведуть до їх дегуманізації. І наш соціум отримує негативні наслідки. Це стає причиною того, що наше суспільство все частіше стикається в сексуальному насильству і дискримінації підлог у багатьох сферах діяльності ».
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю