» » Розмір чоловічого пальця може багато розповісти про його власника
Усі новини

Розмір чоловічого пальця може багато розповісти про його власника

Розмір чоловічого пальця може багато розповісти про його власника

У чоловіків з довгими безіменними пальцями дівчата відрізняються хорошим статурою - великими грудьми і тонкою талією Польські експерти з Медичного коледжу вважають, що чоловікам, у яких безіменний палець довгий, легше домогтися популярності у представниць прекрасної статі.

Вчені провели дослідження за участю 50 чоловіків, під час якого вивчали особливості їх рук. Всі учасники перебували в тривалих відносинах.

Після обробки інформації виявилося, що у чоловіків з довгими безіменними пальцями дівчата відрізнялися гарним статурою - великими грудьми і тонкою талією.

Така тенденція обумовлена ​​ підвищеним вмістом тестостерон а у власників таких рук ще на етапі внутрішньоутробного розвитку.

Крім того, ця категорія чоловіків відрізняється хорошою фізичною формою і розвиненими м'язами , Чому сприяє чоловічий гормон. Такі чоловіки вже самі по собі привабливі для жінок і мають у них успіх.

Раніше експерти встановили, що чоловіки, оцінюючи жінку, в першу чергу дивляться на талію і бюст. Таким способом вони підсвідомо оцінюють її репродуктивні можливості.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю