» » Чайні пакетики містять набагато більше бактерій, ніж сидіння унітазу
Усі новини

Чайні пакетики містять набагато більше бактерій, ніж сидіння унітазу

Чайні пакетики містять набагато більше бактерій, ніж сидіння унітазу

Кількість небезпечних патогенних мікробів тільки на одному пакетику чаю перевищило 3500. А на сидінні унітазу всього лише 220 Вчені Лондонського університету гігієни в результаті дослідження дізналися, що в кухонних офісах хвороботворних бактерій більше, ніж в туалеті.

До даного висновку фахівці прийшли шляхом вивчення бактеріальних показників кухонного посуду в ряді офісів Англії. Кількість небезпечних патогенних мікробів тільки на одному пакетику чаю перевищило 3500 . А на сидіння унітазу всього лише 220.

В результаті опитування службовців офісів з'ясувалося, що близько 80% не миють руки перед вживанням чаю або кави. Також з'ясувалося, що більше 2000 небезпечних мікробів знаходиться на ручках чайників і на посуді , А понад 1500 на ручках холодильників.

Спираючись на дані відомості вчені мікробіологи рекомендують частіше мити руки. Це стосується не тільки після відвідин туалету, але і перед їжею, коли збираєшся використовувати кухонні прилади і посуд. Крім цього необхідно постійно мати при собі антибактеріальні серветки, щоб обробляти дверні ручки і поверхні, до яких найчастіше торкаються службовці.

Ретельно вивчивши і проаналізувавши всі наявні дані, фахівці закликають усіх працівників офісів регулярно дотримуватися правил особистої гігієни. Як заявляють учені, ще один не менш небезпечне джерело бактерій в житті людей - це власний мобільний телефон. На його екрані фахівці нарахували велику кількість бактерій. Потогінні мікроби були виявлені на мобільниках у 395% пацієнтів і 206% медичних працівників. З цього випливає, що треба якомога частіше дезінфікувати свої мобільні пристрої, особливо після того, як прийшли з вулиці.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю