» » Медики розповіли про найхарактерніших провісників смерті
Усі новини

Медики розповіли про найхарактерніших провісників смерті

Медики розповіли про найхарактерніших провісників смерті

Медичні дослідники з США розповіли, які сигнали віщують неминучу смерть Медичні дослідники з США розповіли, які сигнали віщують неминучу смерть.

Для отримання інформації було проведено дослідження, в ході якого вивчалися дані про 57417 жінок похилого віку. За весь період експерименту дослідниками було зафіксовано 6448 летальних випадків з різних причин.

Вчені виявили, що у 43% жінок, які померли від хвороб серця, незадовго до кончини були помічені неприємні відчуття в області ніг ( Синдром неспокійних ніг ). При цьому такий стан не був пов'язаний із злоякісними утвореннями.

Вищевказаний синдром найчастіше проявляється в стані спокою (ввечері або вночі). Неприємні відчуття змушують людей масажувати хворі місця, в результаті чого порушується сон.

Раніше експерти встановили, що низький тиск у людей похилого віку теж свідчить про високу ймовірність незабаром померти. Дані були отримані після вивчення інформації про здоров'я 50000 жителів Британії, померлих в 60 років і старше. Серед них були люди з неврологічними і серцево-судинними проблемами, а також ті, хто не мали проблем зі здоров'ям.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю