» » Стало відомо, коли любов до Селфі переходить в залежність
Усі новини

Стало відомо, коли любов до Селфі переходить в залежність

Стало відомо, коли любов до Селфі переходить в залежність

Як стверджують науковці, охарактеризувати середньостатистичного хворого "селфітісом" дуже просто: це невпевнений у собі людина, що бажає звернути на себе увагу Бажання робити Селфі і якомога частіше публікувати їх в соцмережах - не таке вже нешкідливе заняття, як було прийнято вважати раніше. Якщо вірити експертам, дане пристрасть є тривожним дзвіночком розвивається психічного захворювання.

Науковці провели цікавий експеримент за участю 400 добровольців у віці до 27 років. Для цих цілей був сформований список з 20 тверджень, що відносяться безпосередньо до фанатів Селфі. Далі всіх випробовуваних попросили оцінити, наскільки вони точні, вимірюючи правдоподібність тверджень за шкалою від 1 до 5.

Проаналізувавши зібрані дані, фахівці прийшли до цікавих висновків. Так, легке ментальне розлад , Що отримало назву "Селфітіс" , Діагностується у тих фанатів Селфі, які кожен день роблять по три фото, але не викладають їх в соцмережі .

Що ж до гострій стадії захворювання , Її характерною рисою є нав'язливе бажання публікувати свої знімки в інтернеті, виносячи їх на загальний огляд. Далі хвороба зазвичай переходить в хронічну фазу - стан, основний симптом якого - публікація Селфі мінімум 6 разів на добу.

Як стверджують науковці, охарактеризувати середньостатистичного хворого "селфітісом" дуже просто: це невпевнений у собі людина, що бажає звернути на себе увагу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю