» » Класти смартфон під подушку шкідливо для здоров'я
Усі новини

Класти смартфон під подушку шкідливо для здоров'я

Класти смартфон під подушку шкідливо для здоров'я

Електромагнітне випромінювання, яке виходить безпосередньо від включеного гаджета, здатне в рази збільшити ризик розвитку безпліддя і онкологічних захворювань Американські фахівці зійшлися на думці, що залишати свій телефон під подушкою на всю ніч - надзвичайно шкідлива звичка. Виявляється, гаджет здатний істотно нашкодити здоров'ю людини і навіть призвести до незворотних наслідків.

Науковці з департаменту охорони здоров'я Каліфорнії настійно рекомендують перед сном прибирати свої смартфони якнайдалі - мінімальна відстань від тіла має становити один метр. Такі запобіжні заходи необхідно приймати в зв'язку з електромагнітним випромінюванням, яке виходить безпосередньо від включеного гаджета. За словами вчених, воно здатне в рази збільшити ризик розвитку безпліддя і онкологічних захворювань.

Судячи з результатів досліджень, в особливій зоні ризику знаходяться діти і підлітки - їх організм ще формується, а тому вплив електромагнітного випромінювання в цьому випадку більш агресивно. Ті ж, хто регулярно залишає смартфон під подушкою, рано чи пізно стикаються з порушеннями сну, неуважністю і проблемами з психічним здоров'ям. А тому на період відпочинку краще прибирати гаджет якнайдалі від власному ліжку (і навіть від тумбочки біля ліжка).

Але і це ще не все. Експерти закликають чоловіків відмовитися від звички носити смартфони в кишенях брюк. Від них виходить радіочастотне випромінювання, яке здатне погіршити якість сперми.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю