» » Вчені пояснили, чому ми миємо руки неправильно
Усі новини

Вчені пояснили, чому ми миємо руки неправильно

Вчені пояснили, чому ми миємо руки неправильно

Американський вчений заявляє, що багато хто з нас недостатньо ретельно змивають патогенні бактерії, які є на наших долонях Вчений мікробіолог розробив свою методику позбавлення від всіляких шкідливих бактерій.

Американський вчений з університету мікробіології штату Орегон заявляє, що багато хто з нас недостатньо ретельно змивають патогенні бактерії, які є на наших долонях.

Існує два способи позбутися від мікробів на нашій шкірі. Можна просто змити бруд водою з милом. Але цього недостатньо, залишається ризик підхопити якусь інфекцію, зокрема діарею. Більш ефективний спосіб - це використовувати такі антибактеріальні засоби, як пероксиди, хлор, триклозан.

Однак, на думку медиків, будь антибактеріальний препарат може викликати появу стійких бактерій. А це шкідливо для здоров'я. Так, триклозан, що входить до складу багатьох видів мила, зубної пасти і дезодоранту, негативно впливає на організм людини, порушуючи гормональний баланс.

Таким чином, все-таки найефективніший і безпечний засіб для миття рук - це мило . Багато фахівців радять використовувати для цього навіть звичайна господарське мило . Це миючий засіб виготовлено з натуральних компонентів, тому є екологічно чистим продуктом. Воно є прекрасним гігієнічним, антибактеріальним засобом. Досить нанести мило на руки, потримати 20-30 секунд, потім добре змити під проточною водою і протерти паперовою серветкою. Можна також використовувати дезінфікуючі засоби з 60% спиртом.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю