» » Експерти розповіли, як здоровий спосіб життя впливає на смертність від онкології
Усі новини

Експерти розповіли, як здоровий спосіб життя впливає на смертність від онкології

Експерти розповіли, як здоровий спосіб життя впливає на смертність від онкології

Дослідники підтверджують, що онкологія не у всіх випадках пов'язана з генетичними особливостями або випадковістю Представники науки з медичного інституту Австралії вважають, що здоровий спосіб життя на 40% знижує ймовірність зіткнутися з онкологічними захворюваннями. Вони вважають, що багатьох смертей можна уникнути, якщо відмовитися від шкідливих звичок і приділяти час фізичної активності.

Вивчивши статистику смертності від онкології за 2013 рік, дослідники прийшли до висновку, що 38% смертей можна було попередити, підкоригувавши спосіб життя. Серед найнебезпечніших чинників виявилося куріння , Воно спричинило за собою 23% летальних випадків. Зайва вага, неправильний раціон і інфекційні захворювання в 5% випадків зіграли фатальну роль. На алкоголь довелося 32%, на ультрафіолетові промені - 24%, на малорухливий спосіб життя - 08%, а на гормони та репродуктивні функції - 04%. Іноді одна причина накладається на іншу.

Організатор дослідження стверджує, що онкологія - головна причина передчасної смерті людей в Австралії. Тільки в 2013 році рак забрав життя 44 тис. Чоловік.

Дослідження підтверджує, що онкологія не у всіх випадках пов'язана з генетичними особливостями або випадковістю.

Підкоригувавши спосіб життя , Найчастіше вдавалося запобігти раку кишечника, легенів, шкіри, шлунка і печінки.

Вчені відзначають, що шкідливі фактори по-різному впливають на чоловіків і жінок. Серед чоловіків було зафіксовано 43% захворювань на рак, а серед жінок - 34%. Різниця пояснюється тим, що чоловіки більше схильні до шкідливих звичок, вони частіше бувають на сонці і не завжди стежать за своїм раціоном.

Безумовно, утримання від алкоголю та інших шкідливих звичок не гарантує захист від онкології. Однак перераховані чинники можуть вплинути як позитивно, так і негативно - все залежить від вибору людини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю