» » Гарячий чай знижує ризик розвитку небезпечного захворювання очей
Усі новини

Гарячий чай знижує ризик розвитку небезпечного захворювання очей

Гарячий чай знижує ризик розвитку небезпечного захворювання очей

Такий ефект досягається, завдяки наявності в напої антиоксидантів. Вони здатні припиняти процес руйнування клітин очей через скупчення в них шкідливих молекул Представники науки з США зробили висновок, що щоденне вживання гарячого чаю знижує ризик утворення глаукоми. Для досягнення ефекту достатньо однієї чашки напою.

На думку вчених, любителі чаю набагато рідше страждають від глаукоми в порівнянні з тими, хто вважає за краще інші напої.

Інформація була отримана на основі спостереження за життєдіяльністю медиків в кількості 10000 чоловік. Учасники були частиною програми з вивчення дієтичного раціону і здоров'я. Дослідження тривало 7 років.

Виявилося, що медпрацівники, які регулярно пили гарячий чай, набагато рідше страждали від глаукоми.

У 5% медиків діагностували глаукому через кілька років. Однак ризик її освіти знизився на три чверті у тих, хто кожен день випивав чашку гарячого чаю. При цьому не має значення сорт напою. Однаковий ефект дає і чорний, і зелений чай.

Такий ефект досягається, завдяки наявності в напої антиоксидантів. Вони здатні припиняти процес руйнування клітин очей через скупчення в них шкідливих молекул.

Нагадаємо, раніше на науковій виставці в одній зі шкіл США 12-річний хлопчик на ім'я Стівен Літт виявив в зеленому чаї компоненти, що допомагають в боротьбі з онкологією. Юному вченому дістався головний приз, а також їм зацікавилися досвідчені дослідники.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю