» » Представники науки визначили, який тип чоловіків вважається найсексуальнішим
Усі новини

Представники науки визначили, який тип чоловіків вважається найсексуальнішим

Представники науки визначили, який тип чоловіків вважається найсексуальнішим

70% жінок вважають привабливими чоловіків з красивими і накачаними тілами Представники науки з США і Австралії з'ясували, який тип чоловіків вважають за краще жінки.

Для отримання інформації був проведений експеримент за участю 160 представниць прекрасної статі. Їм показували фотографії різних типів чоловіків, серед яких потрібно було вибрати найпривабливіших. Голови на зображеннях були приховані.

В якості моделей для фотознімків були запрошені студенти США, серед яких були танцюристи і спортсмени, які регулярно відвідують спортзал. До початку дослідження ці чоловіки пройшли тестування, яке визначає їх фізичну силу.

Після обробки інформації виявилося, що близько 70% жінок визнали привабливими чоловіків з красивими м'язами . Також прекрасна стать порахував привабливим високий зріст. Зайва вага сильної статі став відштовхуючим чинником.

Також експерти відзначили, що незначний надмірна вага при гарній фізичній силі зменшує цей недолік.

Нагадаємо, раніше інші вчені стверджували, що фігурні м'язи для жінок не еталон чоловічої краси. Експерти пояснюють різницю в результатах досліджень тим, що раніше респондентам показували фотознімки разом з головами.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю