» » Вчені з'ясували, в чому секрет італійських довгожителів
Усі новини

Вчені з'ясували, в чому секрет італійських довгожителів

Вчені з'ясували, в чому секрет італійських довгожителів

В результаті досліджень італійські фахівці виділили характерні особливості людей, які прожили 90 і більше років В результаті досліджень італійські фахівці виділили характерні особливості людей, які прожили 90 і більше років.

Аналітики задіяли жителів сіл, які проживають неподалік від Середземного моря. Деяким з них було вже за 90 років. Також вчені залучили до експерименту дві вікові групи, які перебувають в родинних стосунках. Перша група складалася з 29 чоловік у віці від 90 років до 101 року. Друга група в кількості 51 чоловік - у віці 51-75 років.

Порівнявши стан здоров'я учасників, вчені з'ясували цікаву закономірність. Незважаючи на те, що фізичне здоров'я літніх респондентів було гірше, їх емоційний стан було в рази краще, ніж у родичів молодший.

Крім цього фахівці відзначили, що довгожителів притаманні такі риси характеру, як впертість, упевненість в собі, владність і відданість родині . Об'єктом попередніх досліджень присвячених довголіттю, як правило були генетичні чинники. В даному ж випадку вченим вдалося виділити характерні особливості психіки довгожителів.

Надалі аналітики вивчатимуть біологічні характеристики довгожителів і їх зв'язок з фізичними і психологічними особливостями.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю