» » Стало відомо, чому чоловіки важче переносять грип
Усі новини

Стало відомо, чому чоловіки важче переносять грип

Стало відомо, чому чоловіки важче переносять грип

Ще недавно всі жартували про те, що чоловіки завжди перебільшують симптоми застуди. Насправді ж, більшість з них має більш слабку імунну відповідь на віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом Канадські науковці пояснили, чому респіраторні захворювання не щадять представників сильної половини людства, провокуючи у них набагато серйознішу симптоматику і ускладнення, ніж у жінок.

Фахівці з Меморіального університету Ньюфаундленду детально проаналізували величезну кількість наукових робіт, кожна з яких була присвячена тому, як респіраторні інфекції впливають на фізичний стан чоловіків і жінок. Результати дослідження показали, що представники сильної половини людства мають більш слабкою реакцією імунітету на ряд простудних хвороб.

"Ще недавно все жартували про те, що чоловіки завжди перебільшують симптоми застуди. Насправді ж, більшість з них має більш слабку імунну відповідь на віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Як результат - підвищений рівень захворюваності і смертності, ніж у жінок" , - розповіли експерти. Саме з цієї причини грип і застуда нерідко закінчуються у чоловіків різними ускладненнями, які вимагають госпіталізації і навіть можуть стати причиною летального результату.

Плюс до всього, якщо вірити результатам опитування серед жителів Канади, чоловікам потрібно в два рази більше часу, щоб повністю прийти в норму після захворювання.

Такі істотні відмінності виявляються з вини гормональної системи. Коли відбувається зараження, "Жіночий" гормон естроген набагато ефективніше гальмує поширення вірусу в клітинах організму. А ось "Чоловічий" тестостерон із завданням справляється погано, притупляючи реакцію імунітету і відволікаючи його від боротьби з вірусом. Так, дослідження показали, що у чоловіків з дуже високим рівнем тестостерону імунну відповідь на вакцинацію звичайно слабкіше, ніж у інших представників сильної статі. А ось жінки досить сильно сприйнятливі до вакцинації від грипу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю