» » Чому гріти варені яйця в мікрохвильовці - погана ідея. ВІДЕО
Усі новини

Чому гріти варені яйця в мікрохвильовці - погана ідея. ВІДЕО

Чому гріти варені яйця в мікрохвильовці - погана ідея. ВІДЕО

Жовтки зварених яєць мають велику кількість порожнин, заповнених водою. Вона не закипає після швидкого нагрівання, але якщо яйце проткнути, окріп моментально перетворюється в пар, в зв'язку з чим і відбувається вибух Експерти з'ясували, що розігрівати в мікрохвильовці яйця, зварені круто, - затія досить небезпечна. Вся справа в тому, що після таких безневинних, на перший погляд, маніпуляцій продукт може несподівано вибухнути, навіть якщо очищений від шкаралупи.

В одному з ресторанів відвідувач замовив очищене яйце, зварене круто, але офіціант приніс вже остигле блюдо. Чоловік попросив обслуговуючий персонал підігріти яйце, що і було зроблено за допомогою мікрохвильової печі.

Коли клієнт злегка надкусив розігріте яйце, воно в буквальному сенсі вибухнуло. Незадоволений чоловік вирішив подати на ресторан в суд, аргументуючи свій позов тим, що отримав опіки і навіть пошкодження слуху. Щоб вирішити це питання, за допомогою звернулися до фахівців з акустики, попросивши їх з'ясувати з наукової точки зору, наскільки те, що сталося правдиво.

Науковці провели експеримент, в рамках якого по черзі гріли в мікрохвильовці 100 яєць. Далі кожне з них розміщували під мікрофоном, щоб зафіксувати будь-які звуки. 2/3 яєць підігрів ніяк не зашкодив - вони зберегли цілісність. Приблизно третина вибухнула, коли вчені проткнули їх за допомогою гострого предмета.

Вибух яєць супроводжувався звуком на рівні від 86 до 133 децибел. Даний діапазон безпечний на відстані від 30 сантиметрів. Наприклад, коли людина стріляє з дробовика, то чує гучніший звук - в районі 160 децибел. Так, фахівці зійшлися на думці, що вибух розігрітого яйця просто нездатний пошкодити слух.

Далі науковці виміряли температуру жовтка після вибуху, і з'ясувалося, що вона досить висока - понад 100 градусів Цельсія. Саме тут криється причина інциденту. Жовтки зварених яєць мають велику кількість порожнин, заповнених водою . Вона не закипає після швидкого нагрівання, але якщо яйце проткнути, окріп моментально перетворюється в пар, в зв'язку з чим і відбувається вибух.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю