» » Медики розповіли, яка їжа впливає на настрій людини
Усі новини

Медики розповіли, яка їжа впливає на настрій людини

Медики розповіли, яка їжа впливає на настрій людини

Вживається різна їжа може по-різному впливати на настрій і психологічний стан людини в різному віці Американські вчені з інституту харчування в результаті досліджень прийшли до наступного висновку - вживана різна їжа може по-різному впливати на настрій і психологічний стан людини в різному віці.

Для того, щоб проаналізувати і виявити зв'язок між емоційним станом і уживаної їжею, вчені Бінгемтонского університету опитали населення різних вікових груп. Виявилося, що результати людей різного віку істотно відрізняються один від одного. Молоді люди відчувають потребу в м'ясі, а люди старше 30-35 років потребують продуктах багатими антиоксидантами.

Фахівці дієтологи заявляють, що дефіцит споживання м'ясних продуктів серед молоді викликає депресію і навіть психічні розлади. Справа в тому, що регулярне вживання м'яса сприяє накопиченню в мозку серотоніну і дофаміну, "гормонів щастя", а це робить позитивний вплив на емоційний стан, викликає відчуття задоволення і підвищує настрій.

Також, на думку вчених, важливо займатися спортом. Недолік фізичних навантажень може викликати психічні розлади. Адже спорт завжди вважався відмінним антидепресантом.

У той же час, заявляють фахівці, у людей старше 30 років перепади настрою можуть спостерігатися через нестачі продуктів, багатих антиоксидантами . До таких продуктів належить зелений чай, квасоля, артишок, всіляка зелень і червоне вино.

А для підвищення сексуального здоров'я , Рекомендується вживати продукти, які містять вітамін D - гриби, рибу, яйця.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю