» » Дослідники дізналися, чому виникає цироз печінки
Усі новини

Дослідники дізналися, чому виникає цироз печінки

Дослідники дізналися, чому виникає цироз печінки

Дослідники зробили висновок, що цироз печінки розвивається через систематичне вживання і накопичення в печінці алкоголю Представники науки з Новосибірська дізналися, чому виникає цироз печінки. Виявилося, що виною всьому метанол, який впроваджується в клітини печінки і деструктивно на них впливає. У тому числі речовини проникає в молекули ДНК.

Для отримання інформації було проведено дослідження за участю піддослідних гризунів. Експерти з'ясовували, як швидко метанол залишає організм тварин.

Вводилося речовина в кількості 20 мкл представникам чоловічої статі. Далі вчені досліджували органи піддослідних: головний мозок, нирки, печінку, а також легкі. Дослідження проводилося в різний час після введення метанолу - починаючи з години після потрапляння його в організм і закінчуючи добою.

Результат показав, що з часом кількість речовини зменшується, швидше за все воно залишає мозок. Однак рівень метанолу в печінці залишається колишнім, що призводить до негативних наслідків в організмі.

Дослідники зробили висновок, що цироз печінки розвивається через систематичне вживання і накопичення в печінці алкоголю . Також було встановлено, що найбільше на печінку впливає алкоголь сумнівного походження . Тому важливо знати не тільки свою міру вживання спиртних напоїв, а й не купувати алкоголь, походження якого невідомо.

До слова, метанол (метиловий спирт) - найбільш токсична сполука серед усіх спиртів. Процес окислення в організмі людини відбувається значно повільніше, ніж етиловий спирт, і в ході його окислення виділяються різні отруйні речовини. Метиловий спирт часто використовують як замінник етанолу при виробництві сурогатного алкоголю , [b][/b] хоча його використання в таких цілях суворо заборонено. На жаль, відрізнити метиловий спирт від етилового по запаху і кольору неможливо.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю