» » Вчені виявили ще одну небезпеку недосипання
Усі новини

Вчені виявили ще одну небезпеку недосипання

Вчені виявили ще одну небезпеку недосипання

Американські вчені прийшли до невтішного висновку, що дефіцит сну може викликати алкогольну залежність Американські фахівці Єльського університету прийшли до невтішного висновку, що дефіцит сну може викликати алкогольну залежність.

Для підтвердження цієї гіпотези було залучено 42 молодих людини. Вони повідомили, що протягом усього минулого місяця вживали велику кількість міцних алкогольних напоїв. Далі протягом тижня респонденти відстежували якість свого сну і кількість уживаного за цей час спиртного.

З метою контролю за добовим станом організму, медики використовували монітор сну і активності. Вчені побачили, що по мінімальній тривалості сну і раннього підйому, можна було з великою точністю прогнозувати кількість згодом випитого алкоголю.

Також всі добровольці, які вживали багато спиртного, лягали спати пізно і вставали пізно.

Навесні 2017 року Journal of the American Heart Association в статті американських вчених йшлося про те, що постійне недосипання сильно підвищує ймовірність смертних випадків від інсультів. В основному це стосується людей, які страждають серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю