» » Продукти, які допоможуть подолати безсоння
Усі новини

Продукти, які допоможуть подолати безсоння

Продукти, які допоможуть подолати безсоння

Експерти розповіли, чим варто побалувати себе після вечері, щоб безсоння відступила і організм зумів повністю перезавантажитися за ніч Проблеми зі сном - не рідкість, особливо, якщо людина живе в скаженому ритмі великого міста і є постійним заручником стресів. Австралійські експерти розповіли, чим варто побалувати себе після вечері, щоб безсоння відступила і організм зумів повністю перезавантажитися за ніч.

Як стверджує фізіолог Рік Хей, лідерами серед продуктів харчування, що сприяють якісному сну, є зелений і білий чай . L-теанін, що входить до складу цих гарячих напоїв, надає на нервову систему заспокійливо діє.

Другий рядок рейтингу зайняла стара добра аптечна ромашка . Взявши за звичку регулярно випивати чашку ромашкового чаю перед сном, людина забуде, що таке тривожні думки і стрес.

На третьому місці, за словами фізіолога, знаходиться улюблена багатьма спеція - кориця . Фахівці встановили, що найчастіше людина прокидається кілька разів за ніч в зв'язку з коливаннями рівня цукру в крові. Щоб привести цей показник у норму, слід включити в свій щоденний раціон харчування корицю.

Крім того, в списку присутні такі продукти рослинного походження, як імбир, лимони, лайми, маракуйя, плоди баобаба і лакрица (Багаторічна трав'яниста рослина сімейства Бобові). Вони надають на нервову систему заспокійливо діє і здатні заповнити дефіцит вітамінів, що впливають на якість сну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю