» » Вчені розповіли, що таке з наукової точки зору любов з першого погляду
Усі новини

Вчені розповіли, що таке з наукової точки зору любов з першого погляду

Вчені розповіли, що таке з наукової точки зору любов з першого погляду

Дослідники розповіли, що любовні почуття з першого погляду зовсім не приклад хороших взаємин в спільному майбутньому Представники науки зі Швейцарії з'ясували, що любовні почуття з першого погляду зовсім не приклад хороших взаємин в спільному майбутньому. Насправді, такі почуття не що інше, як самообман.

Почуття з першого погляду, на відміну від любові в подружжю, не пов'язані зі зберіганням вірності і розумінням один одного.

Для отримання інформації організатори дослідження провели опитування в своїх наукових інститутах, а також в інтернеті. Після цього вчені зробили експеримент, в ході якого з'ясували, які почуття відносяться до кохання з першого погляду і викликають вони такі ж емоції, як і тривалі відносини подружжя.

Результат проведеного дослідження показав, що найчастіше любов з першого погляду була невзаимной. Лише у небагатьох людей виникали відповідні почуття, на відміну від подружжя, у яких любов взаємна.

Представники науки прийшли до висновку, що кохання з першого погляду не буває . Те, що прийнято вважати першим коханням - один з інструментів психіки для самообману і зміцнення існуючих відносин.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю