» » Як часто треба міняти постільну білизну, і яка в ньому криється небезпека
Усі новини

Як часто треба міняти постільну білизну, і яка в ньому криється небезпека

Як часто треба міняти постільну білизну, і яка в ньому криється небезпека

Коли в приміщенні жарко, вологу білизну стає сприятливим середовищем для проживання і розмноження бактерій. А подушки, які експлуатуються понад 15 року, можуть містити від 4 до 17 патогенних мікроорганізмів Дослідники з США зробили висновок, що в постільній білизні може таїтися небезпека для людей. На їхню думку, в постільних комплектах мешкає кілька типів патогенних грибків, які шкідливі для людини.

Експерти встановили, що люди в ліжку виробляють близько 98 літрів поту . Коли в приміщенні жарко, вологу білизну стає сприятливим середовищем для проживання і розмноження бактерій. А подушки натуральні і синтетичні, які експлуатуються понад 15 року, можуть містити від 4 до 17 патогенних мікроорганізмів.

У числі бактерій, що містяться в постільній білизні, бувають не тільки грибки, що потрапили туди з тіла людини, але і мікроорганізми, які передалися з шерстю вихованців, квітковим пилком, пилом і забрудненнями.

Лише за 7 днів кількість бактерій істотно збільшується. Цього достатньо для появи алергічних реакцій - набряк слизової носа, багаторазове чхання біль і дискомфорт в горлі.

Щоб знизити ризик постраждати від власної ліжку, фахівці радять прати її щотижня.

Раніше фахівцями було встановлено, що на губах для миття посуду мешкає ряд патогенних організмів, в числі яких ацінетобактер, що провокують розвиток сепсису і менінгіту.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю