» » Новорічні ялинки можуть бути небезпечні для здоров'я
Усі новини

Новорічні ялинки можуть бути небезпечні для здоров'я

Новорічні ялинки можуть бути небезпечні для здоров'я

Деякі виробники використовують для створення ялинок токсичні компоненти, які можуть пригнічувати важливі чоловічі гормони, в тому числі тестостерон; а це загрожує безпліддям у чоловіків Фахівці з Канади зробили висновок, що новорічні ялинки як штучні, так і натуральні, негативно впливають на стан здоров'я і загальне самопочуття. Особливо високий ризик постраждати у чоловіків.

Представники науки вивчили матеріали, які використовуються для створення ялинок, і з'ясували, що в складі виробів можуть бути токсичні компоненти , Зокрема ПВХ (полівінілхлорид). Щоб підвищити стійкість до займання, деякі виробники додають в ПВХ барій, олово або ж свинець. Перераховані речовини виділяють в навколишнє середовище фталати, які пригнічують важливі чоловічі гормони, в тому числі тестостерон; а це загрожує безпліддям у чоловіків.

Також організатори дослідження стверджують, що полівінілхлорид створює гази, які подразнюють слизові оболонки.

Придбана штучна ялинка може викликати алергічні реакції, сльозоточивість очей і загальне погіршення самопочуття.

Щоб знизити ризик негативних наслідків, вчені рекомендують після покупки потримати ялинку кілька днів на вулиці, наприклад, на балконі; і тільки після цього принести її в квартиру.

Справжня ялинка з лісу також здатна завдати неприємностей. Якщо вона зіпсована грибковими ураженнями , То в теплому приміщенні вони будуть прогресувати і негативно вплинути на людей. Найчастіше грибки викликають алергічні реакції і схильність до астми.

Слід звернути увагу і на гірлянди - потрібно купувати тільки якісну продукцію і уважно читати технічні характеристики. Деякі кабелю можуть містити свинець, перевищує допустиму норму.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю