» » Названий важливий фактор довголіття
Усі новини

Названий важливий фактор довголіття

Названий важливий фактор довголіття

Експерти в області генетики зробили висновок, що на тривалість життя більше впливає навколишнє середовище, ніж генетична схильність Дослідники вважають, що великий вплив на тривалість життя надає довкілля.

Представники науки в області генетики зробили висновок, що на тривалість життя більше впливає навколишнє середовище, ніж генетична схильність . Такий висновок було зроблено на основі проведеного дослідження, що полягав у спостереженні за змінами епігенетичного регулювання генома двох близнюків.

В експерименті брало участь 385 добровольців у віці 69 років.

Як відомо, на процес старіння впливає метилювання (модифікація молекул без зміни нуклеотидної послідовності) ДНК. Відбувається процес відноситься до епігенетичних регулювання.

Генетики встановили, що з часом у людей змінюється процес метилування генома. Раніше вчені пов'язували зміни з генетичною схильністю. Однак тепер вдалося довести, що найбільше вплив на тривалість життя надають оточуючі умови.

Щоб поліпшити ситуацію, дослідники рекомендують людям переглянути раціон на користь здорової їжі і не забувати приділяти час фізичної активності.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю