» » Вчені знайшли спосіб, що допомагає їсти жирну їжу і не поправлятися
Усі новини

Вчені знайшли спосіб, що допомагає їсти жирну їжу і не поправлятися

Вчені знайшли спосіб, що допомагає їсти жирну їжу і не поправлятися

Щоб не відмовлятися від їжі зовсім, але при цьому худнути, біологи рекомендують їсти протягом дня невеликими порціями Ті, хто встав на шлях позбавлення від зайвої ваги, знають: головний ключ до стрункої фігури - розумне зниження кількості споживаних калорій.

Щоб не відмовлятися від їжі зовсім, але при цьому худнути, біологи рекомендують є протягом дня невеликими порціями . Такий режим пригнічує в мозку певні нейрони , Які провокують почуття голоду.

Науковці з Пенсільванського університету вирішили детальніше вивчити зв'язки між нейронами гіпоталамуса - ділянки в мозку, який відповідає за почуття голоду, провоковане зображенням, ароматом і смаком їжі. Експеримент провели на лабораторних гризунах. Спочатку голодним мишам давали ароматизований гель, який не містить поживних речовин. Завдяки цьому фахівцям вдалося придушити відповідну ділянку гіпоталамуса. Але вже через кілька хвилин мозок піддослідних тварин знову почав подавати імпульси, які свідчать про голод. Повторне вживання мишами того ж гелю і зовсім не дало результатів - гіпоталамус просто ніяк не зреагувала на його смак.

В рамках другого етапу експерименту гризунів нагодували гелем з невеликим вмістом калорій. Цей прийом їжі "приспав" почуття голоду на досить довгий проміжок часу. Плюс до всього, запах і зовнішній вигляд калорійного гелю придушував бажання є набагато сильніше, ніж суміш без калорій.

Далі науковці ввели всім мишам такі гормони, як пептид YY, Амілін і холецистокінін - їх вироблення зазвичай відбувається під час травлення. І хоча гризуни могли скористатися перед цим ніяких поживних речовин, вони відчували себе ситими.

Експерти мають намір і далі вивчати тему впливу гормонів на почуття голоду, щоб знайти ключ до вирішення проблеми ожиріння. Їх головна мета - навчитися "обманювати" мозок.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю