» » Фізичні вправи неймовірно корисні для травлення
Усі новини

Фізичні вправи неймовірно корисні для травлення

Фізичні вправи неймовірно корисні для травлення

Активний спосіб життя сприяє поліпшенню мікрофлори в кишечнику, завдяки чому нормалізується не тільки травлення, але і загальне самопочуття Фахівці з США прийшли до висновку, що людям, які мають проблеми з кишечником, необхідно приділяти більше уваги фізичній активності. Як виявилося, заняття спортом дуже позитивно позначаються на травленні і здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Науковці з університету Ілінойса в Урбані-Шампейн розповіли про ще один приємний "надалі" регулярних фізичних навантажень. За словами вчених, активний спосіб життя сприяє поліпшенню мікрофлори в кишечнику , Завдяки чому нормалізується не тільки травлення, але і загальне самопочуття.

До таких висновків фахівці прийшли після того, як провели експеримент на лабораторних гризунах. Групі із стерильним кишечником пересадили фекальні проби від двох категорій мишей: одні з них постійно бігали і метушилися, інші ж вели неактивний спосіб життя і мало рухалися. Проаналізувавши результати дослідження, з'ясувалося, що реципієнти рухомих гризунів в цілому мали гарне самопочуття, чого не можна було сказати про другу групу.

Далі вчені провели дослідження за участю людей. Жінки з нормальною вагою і з ожирінням займалися спортом протягом 15 місяців, після чого різко припинили. Згідно з аналізами, у добровольців з нормальною масою тіла в період фізичної активності зросла концентрація масляної кислоти, тоді як у жінок із зайвою вагою вона збільшилася несуттєво. Але, як тільки випробувані відмовилися від спорту, у обох груп рівень даної речовини зрівнявся.

Як стверджують фахівці, масляна кислота не тільки бере участь у травленні, але ще і стримує розмноження патогенних мікроорганізмів. Її синтез відбувається саме в кишечнику.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю