» » Експерти розповіли про згубну дію жирної їжі
Усі новини

Експерти розповіли про згубну дію жирної їжі

Експерти розповіли про згубну дію жирної їжі

Коли жирних кислот в клітині стає багато, вони трансформуються в тверді і малорухливі острівці. Через це втрачається хороша еластичність клітин і вони починають поетапно валитися Представники науки з Колумбії довели, що насичені жирні кислоти згубно впливають на організм - вони деструктивно впливають на здорові клітини.

В процесі експерименту дослідники візуалізували жирні кислоти, що знаходяться в людських клітинах, щоб з'ясувати стан організму людини під впливом жирів.

Виявилося, що коли жирних кислот в клітині стає багато, вони трансформуються в тверді і малорухливі острівці. Через це втрачається хороша еластичність клітин.

Вчені стверджують, що в здорових клітинах компоненти повинні бути рідкими. В іншому випадку молекули втрачають рухливість, мембрана стає менш пружною і клітина починає поетапно валитися.

Такий розвиток подій можна зупинити, підкоригувавши раціон. Слід включити [/b] в нього їжу з ненасиченими жирами - [b] р ибние страви і морепродукти. А також відмовитися від фаст-фуду і жирної смаженої їжі.

Проведене дослідження дає хороші перспективи в боротьбі з деякими захворюваннями, зокрема з ожирінням, діабетом, а також серцево-судинними проблемами. Крім того, візуалізація процесів в організмі на рівні молекул робить крок вперед в області хімії і біології.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю