» » Між раннім облисінням і серцевими хворобами існує зв'язок
Усі новини

Між раннім облисінням і серцевими хворобами існує зв'язок

Між раннім облисінням і серцевими хворобами існує зв'язок

Чоловіки з серцево-судинними захворюваннями лисіють в 49% випадків, тоді як добровольці без проблем зі здоров'ям - лише в 27% Фахівці виявили, що молоді чоловіки, які зіткнулися з ранньою сивиною і облисінням, перебувають в особливій зоні ризику: саме вони набагато частіше за інших стикаються з серцево-судинними захворюваннями. За словами кардіологів, причиною такого зв'язку, швидше за все, є прискорені процеси старіння організму.

Науковці провели експеримент, учасниками якого стали 1270 здорових добровольців і 790 молодих чоловіків з коронарною недостатністю. Фахівці взяли у них аналіз крові, а також детально вивчили кардіограми і волосяні покриви голови всіх випробовуваних.

Зіставивши всі отримані результати, експерти з'ясували, що чоловіки з серцево-судинними захворюваннями лисіють в 49% випадків, тоді як добровольці без проблем зі здоров'ям - лише в 27% . Крім того, рівно половина чоловіків з серцево-судинними хворобами вже встигла передчасно обзавестися сивим волоссям. Серед здорових представників сильної статі сивина була виявлена ​​лише у 30 відсотків.

Як стверджують медичні працівники, найбільш ймовірно, що виною всьому - природа біологічного старіння. Іншими словами, у деяких чоловіків процес старіння активізується раніше і протікає швидше, ніж у інших. Для того, щоб сивина і облисіння не виявлялися якомога довше, вчені радять берегти своє здоров'я, позбутися шкідливих звичок і уникати стресових ситуацій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю