» » Секс робить на сон сильне позитивний вплив
Усі новини

Секс робить на сон сильне позитивний вплив

Секс робить на сон сильне позитивний вплив

Статевий акт перед сном дуже корисний для тих, хто має проблеми зі сном, тому як позитивно впливає на здатність людини засипати Про користь сексу для організму не чув лише ледачий, проте експерти не втомлюються відкривати все нові і нові позитивні сторони цього приємного заняття. Як з'ясувалося недавно, статевий акт дуже корисний для тих, хто має проблеми зі сном, тому як позитивно впливає на здатність людини засипати.

Фахівці з австралійського Університету Квінсленда провели анкетування серед 460 добровольців, вік яких склав від 18 до 70 років. Всі учасники опитування розповіли про те, чим вони займаються безпосередньо перед засипанням і як оцінюють якість подальшого сну. Якщо вірити статистичним даним, 64% опитаних зізналися, що спали прекрасно, якщо перед цим займалися сексом зі своїм партнером і досягали при цьому оргазму . Плюс до всього, якість сну поліпшувався і у тих, хто мастурбував, - 50% з них засипали швидше і легше.

Як стверджують науковці, секс активізує вироблення справжнісінького "Біохімічного коктейлю" , В якому зашкалює вміст гормонів окситоцину і пролактину. При цьому рівень гормону стресу кортизолу стрімко зменшується. Така комбінація дарує людині відчуття спокою і помітно його розслабляє.

Плюс до всього, австралійські експерти роблять акцент на тому, що секс перед сном відволікає людей від думок про проблеми і змушує їх прибрати подалі смартфони. А останні, як відомо, впливають на сон самим негативним чином.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю