» » Вчені: небезпека зайвої ваги занадто недооцінена
Усі новини

Вчені: небезпека зайвої ваги занадто недооцінена

Вчені: небезпека зайвої ваги занадто недооцінена

Ожиріння впливає на рівень смертності набагато більш серйозний вплив, ніж було прийнято вважати ще зовсім недавно Американські науковці прийшли до висновку, що надмірна вага можна з упевненістю віднести до одного з найнебезпечніших захворювань: ожиріння надає на рівень смертності набагато більш серйозний вплив, ніж було прийнято вважати ще зовсім недавно.

Фахівці з Брістольського університету, розташованого в США провели масштабне дослідження за участю 60 тисяч добровольців. Серед останніх були як дорослі американці, так і їхні діти. Експерти детально проаналізували, чи є прямий зв'язок між масою тіла всіх випробовуваних, їх фізичною формою і смертністю в тих сім'ях, де велика частина родичів мала зайву вагу.

Згідно з результатами експерименту, в абсолютній більшості випадків схильність до ожиріння передається на генетичному рівні . Так, статистика показала, що у батьків зі схильністю до повноти в 78% випадків з'являються діти з ідентичними проблемами . І, швидше за все, поганий режим харчування, сидячий спосіб життя або діабет будуть тут абсолютно ні при чому.

Раніше вченим не вдавалося простежити прямий взаємозв'язок між наявністю зайвої ваги і тривалістю життя, тому що випробовувані часто страждали іншими захворюваннями, які змащували загальну картину. Прорив зробили американські біохіміки, встановивши, що схильність до ожиріння може бути результатом специфічної мутації внутрішньоклітинних білків. Зібравши дані про ІМТ дітей і рівні смертності їх батьків, науковці виявили нарешті прямий вплив ожиріння на тривалість життя людини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю