» » Експерти розповіли, чому не можна відмовлятися від сніданків
Усі новини

Експерти розповіли, чому не можна відмовлятися від сніданків

Експерти розповіли, чому не можна відмовлятися від сніданків

Ранковий прийом їжі пригнічує активність генів, які пов'язані з виникненням інсультів і відхиленням від норми цукру в крові Дослідники зробили висновок, що люди, які відмовляються від сніданків, стають схильними до діабету, а також серцево-судинних захворювань.

Для отримання результатів було проведено дослідження, в якому брало участь 49 добровольців віком 21 - 60 років. Одна група учасників не пропускала сніданки і приступала до них не пізніше двох годин після пробудження. Друга група до полудня відмовлялася від прийому їжі. Експеримент тривав 6 тижнів.

Поле обробки отриманих відомостей вдалося встановити, що ранковий прийом їжі пригнічує активність генів, які пов'язані з виникненням інсультів і відхиленням від норми цукру в крові . Тому сніданки знижують ризик захворіти діабетом або зіткнутися з кардіологічними проблемами.

Також експерти відзначили, що калорії, що містяться у сніданку, не заподіють такої шкоди організму, як під час обіду або вечері. А також не стануть перешкодою тим, хто бажає скинути вагу.

Раніше вчені встановили, що зменшення кількості калорій на 200 ккал сприяє збільшенню тривалості життя.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю